Wallbox Pulsar Plus

- 23 % Nuolaida

661.87792.55

Wallbox Pulsar Plus yra praktiška, išmani įkrovimo sistema elektromobiliams ir plug-in hibridams, kurie jungiasi prie myWallbox įkrovimo valdymo sistemos naudojantis Wi-Fi arba Bluetooth. Pulsar Plus turi integruotą standartinę DC nuotėkio apsaugą. Pulsar Plus yra kompatiškas ir turi labiausiai pažengusias technologijas tam, jog suteiktų maksimalų įkrovimo efektyvumą. Pulsar Plus lengvai galima naudoti privačiuose garažuose ar bendrose stovėjimo aikštelėse.

AC įkrovimo galia

11 kW, 22 kW, 7.2 kW

Kabelio ilgis

5m, 7m

Korpuso spalva

Balta, Juoda

Wifi ryšys

Taip

Bluetooth ryšys

Taip

Ethernet ryšys

Ne

Fazių skaičius

1, 3

Įtampa

230V, 400V

Galios balansavimas

Taip

Tipas

Montuojama ant sienos

LCD ekranas

Ne

Aprašymas

Wallbox Pulsar Plus yra viena mažiausių, bet labai galinga elektromobilių įkrovimo stotelė rinkoje. Jos dizainas pritaikytas taip, kad tiktų visur, kur tik pasirinksite ją instaliuoti, o pati stotelė keičia spalvas, atsižvelgiant į elektromobilio įkrovimo būseną. Todėl iškart žinote, kada jūsų elektromobilis vis dar įkraunamas ar paruoštas važiuoti. Stotelė jau turi integruotą įkrovimo kabelį ir leidžia užtikrinti įkrovimą iki 22 kW. Todėl pilnai užtikrins maksimalią įkrovimo galią, net ir pačiam pažangiausiam elektromobiliui.

Įkrovimo valdymas yra ypač paprastas naudojant „myWallbox“ programėlę . Tai leidžia valdyti įkroviklį iš bet kurio išmaniojo įrenginio per „Wi-Fi“ arba „Bluetooth“. Galite valdyti įkrovimo grafikus, gauti pranešimus ir dar daugiau. Naudodami Pulsar Plus, jūs pilnai kontroliuojate savo elektromobilio įkrovimą ir kiekvieną dieną sutiksite su pilnai pakrauta baterija.

Galingas ir patvarus

Sukurtas ir pagamintas Europoje (Ispanija), Pulsar Plus yra patvarus, sertifikuotas atsparumas vandeniui ir dulkėms, turintis IP54 ir IK08 apsaugos laipsnius, leidžiantis saugiai montuoti patalpose ar lauke. Pasižymi iki 22 kW įkrovimo galia, o sveria vos 1 kg.

Valdomas

Kiekvienoje Wallbox Pulsar Plus įkrovimo stotelėje yra integruotas „Wi-Fi“ modulis, leidžiantis iš bet kurio pasaulio taško valdyti ir stebėti jūsų įkrovimo stotelę. Nesijaudinkite, jei staiga dingtų internetas garaže ar stovėjimo aikštelėje, integruota „Bluetooth“ sąsaja leidžia valdyti Pulsar Plus net tada, kai negalite prisijungti prie interneto.

Išmanus

Suplanuokite įkrovimo sesijas ir pasinaudokite ne piko meto elektros energijos tarifu, stebėkite įkrovimo stotelės būseną, užrakinkite ir atrakinkite ją nuotoliniu būdu, gaukite pranešimus realiuoju laiku ir atlikite atnaujinimus. Visa tai įmanoma naudojant „myWallbox“ programėlę ar naršyklę. Įkrovimo statusą taip pat galima stebėti savo išmaniajame laikrodyje. Pulsar Plus taip pat yra suderinamas su OCPP standartus palaikančiomis platformomis.

 

 • 11kW arba 22kW 3 fazių pasirinkimai. Įkrovimo galia gali būti reguliuojama nuo 3,6kW iki 22kW
 • Integruota standartinė DC apsauga nuo nuotėkio
 • Integruotas 5m arba 7m Type 2 kabelis
 • Visada jungiamas per „Wi-Fi“ arba „Bluetooth“
 • Vartotojo atpažinimas per „Wallbox“ aplikaciją / mano „Wallbox“ portalą arba nemokama prieiga
 • Turi „myWallbox“ aplikaciją ir portalą, skirtus sudaryti įkrovimo grafiką ir teikti įkrovimo ataskaitas
 • Pasirinktinai juodos arba baltos spalvos
 • Turi galios dalinimosi galimybę

Stotelės ir saulės elektrinės integracija

Wallbox Eco-Smart funkcija leidžia pilnai integruoti įkrovimo procesą su Jūsų saulės elektrine. Jūsų automobilis gali būti įkraunamas tik Jūsų pasigaminta saulės elektrinės elektra.

SPECIFIKACIJOS IR INSTRUKCIJOS

Wallbox-Pulsar-Plus-Technine specifikacija

Išmanau skaitiklio prijungimo instrukcija, Power Sharing instrukcija

POWER BOOST AKTYVAVIMAS

ECO-SMART AKTYVAVIMAS

ĮSPĖJIMAS: Šio prietaiso įėjimo ir išėjimo įtampa yra pavojingai didelė, todėl gali kilti pavojus žmonių gyvybei. Griežtai laikykitės visų įspėjimų ir naudojimo instrukcijų ant prietaiso ir vadovo. Neįgalioti ir neprofesionalūs techninės priežiūros darbuotojai neturėtų nuimti šio įrenginio dangtelio.

 • Įkrovimo jungtį laikykite švarią ir sausą. Jei išsipurvina, nuvalykite švaria, sausa šluoste. Griežtai draudžiama liesti lizdo šerdį, kai maitinimas yra įjungtas.
 • Prietaisą reikia prižiūrėti, kai jį naudojate šalia vaikų.
 • Nekiškite pirštų į elektromobilio jungtį.
 • Nenaudokite įkroviklio, jei prietaisas turi defektų: sulūžęs, įskilęs, atsidaręs arba matomas bet koks kitas pažeidimo požymis. Maitinimo laidas arba įkrovimo laidas yra susidėvėjęs, sugedo izoliacija arba yra kokių nors kitų pažeidimo požymių.
 • Atsargiai kraukite lyjant ar žaibuojant.
 • Montuokite įkroviklį pakankamai vėdinamoje vietoje ir venkite vietų, kuriose yra tiesioginių saulės spindulių.

 

 

Jums taip pat gali patikti…

Įkrovimo stotelė Wallbox Pulsar Plus

Wallbox Pulsar Plus

Į krepšelį