Ko gero geriausia įkrovimo stotelė, tiesioginiam saulės energijos krovimui ir dinaminiam balansavimui – V2C Trydan

Elektromobilių (EV) revoliucijai vis spartėjant, vienas esminis aspektas, kuris dažnai yra nepastebimas tai – įkrovimo infrastruktūra. Investuoti į patikimą ir efektyvų elektromobilio įkroviklį yra taip pat svarbu, kaip ir pasirinkti tinkamą elektromobilį. Šiandien pristatysime V2C Trydan – žaidimą keičiančią elektromobilių krovimo stotelę, kuri siūlo ne tik geriausią kainos ir kokybės santykį, bet ir daugybę skirtingų charakteristikų, dėl kurių ji yra išskirtinis pasirinkimas rinkoje.

Dinaminis galios balansavimas (be papildomo SmartMeter’io): atrakinkite maksimalų energijos panaudojimą

V2C Trydan 11-22kW įkrovimo stotelė su integruotu Type2 kabeliuViena iš išskirtinių V2C Trydan savybių yra dinaminio galios balansavimo galimybė be būtinybės montuoti papildomą SmartMeter’į, kuris dažnu atveju papildomai kainuos 150-250eur. Dinaminis galio balansavimas užtikrins, kad maksimali turima energija būtų efektyviai paskirstoma tarp namų ūkio ir elektromobilio krovimo. Tai ne tik optimizuoja įkrovimo procesą, bet ir apsaugo nuo perkrovos bei užtikrina sklandų įkrovimą visiems vartotojams.

Pagamintas Ispanijoje, atitinka visas Europos kokybės normas

Sukurtas ir surinktas Ispanijoje, V2C Trydan gamintojai gali pasigirti ilgamete patirtimi. Įmonė, kurianti šią pažangiausią EVSE, pastaruosius 8 metus buvo aukštųjų technologijų įkrovimo sprendimų kūrimo pradininkė. Laikydamasis griežtų Europos kokybės normų, V2C Trydan užtikrina patikimumą, saugumą ir ilgaamžiškumą, suteikdami elektromobilių savininkams ramybę, kurios jiems reikia kraunant savo elektromobilius.

V2C Trydan įkrovimo stotelė su integruotu Type2 kabeliu
V2C Trydan įkrovimo stotelė su integruotu Type2 kabeliu

Įvairios konfigūracijos kiekvieno naudotojo poreikiui

„V2C Trydan“ siūlo kelias konfigūracijos parinktis, atitinkančias įvairius naudotojų reikalavimus. Vartotojai gali komplektuoti kroviklį su 5 metrų, 10 metrų, spyruokliniu kabeliu arba lizdu. Be to, vartotojas gali pasirinkti vienfazį arba trifazį įkrovimą, pritaikydamas įvairius maitinimo šaltinius be jokių kompromisų dėl veikimo.

Įkrovimas iš saulės energijos pertekliaus: vairavimas beveik už dyką!

Viena iš pagrindinių V2C Trydan funkcijų yra jos gebėjimas įkrauti nuo saulės pertekliaus. Ši novatoriška funkcija leidžia elektromobilių savininkams tiesiogiai įkrauti savo transporto priemones naudojant saulės energijos perteklių, kurį sukuria jų fotovoltinės plokštės. Naudodami šį atsinaujinančios energijos šaltinį, elektromobilių savininkai gali žymiai sumažinti savo priklausomybę nuo elektros tinklo ir sumažinti CO2 pėdsaką. Tai ne tik padeda sumažinti sąskaitas už elektrą, bet ir prisideda prie ekologiškesnės ir tvaresnės ateities.

V2C Trydan prie PV sistemos galima prijungti keliais būdais:

CT srovės replės: V2C Trydan gali būti prijungtas prie elektros sistemos naudojant srovės transformatorius (CT) spaustukus. 3 vienetai CT spaustukų bus įdėti į komplektą.

Šie spaustukai matuoja srovę, tekančią elektros kabeliais, ir suteikia esminius duomenis apkrovos balansavimui ir saulės energijos     pertekliaus  valdymui. Norint  panaudoti saulės energijos perteklių, prie saulės keitiklio pridedami papildomi

CT spaustukai, leidžiantys stotelei stebėti ir efektyviai panaudoti saulės energijos generuojamą perteklinę energiją.

„Modbus“ prijungimas prie išmaniojo skaitiklio: Kita galimybė yra prijungti jį tiesiai prie išmaniojo skaitiklio per „Modbus“ ryšį. Išmanusis skaitiklis matuoja energijos suvartojimą

ir gamybą namuose, įskaitant saulės energijos gamybą. Integruodamas su išmaniuoju skaitikliu, Trydan gali išmaniai valdyti įkrovimo procesą, kad optimaliai panaudotų saulės energijos perteklių.

Belaidis ryšys su keitikliu (inverteriu): „Trydan“ siūlo sklandų belaidį ryšį su garsiausiais rinkoje prieinamais keitiklių prekės ženklais, tokiais kaip „Fronius“, „Ingeteam“, „Solax“ ir „Kostal“ ir kt.

Belaidžiu būdu integruodamas su keitikliu, eCharger gali tiesiogiai pasiekti realiojo laiko saulės energijos gamybos duomenis ir atitinkamai reguliuoti įkrovimo procesą. Tai užtikrina, kad elektromobilis efektyviai įkraunamas naudojant perteklinę saulės energiją, kai tik įmanoma.

„Shelly Wireless Clamps“ integravimas: Be to, „V2C Trydan“ palaiko integraciją su „Shelly“ belaidžiais (CT) spaustukais. „Shelly“ siūlo daugybę belaidžių stebėjimo įrenginių, kuriuos galima lengvai montuoti elektros grandinėse, įskaitant saulės energijos inverterius. Įkrovimo

Išmanusis Shelly skaitiklis
Išmanusis Shelly skaitiklis

sąrankoje įtraukus „Shelly“ spaustukus, „Trydan“ gali tiksliai išmatuoti saulės energijos gamybą ir dinamiškai reguliuoti įkrovimą, kad maksimaliai išnaudotų saulės energijos perteklių.

V2C Trydan yra išskirtinis elektromobilio kroviklis, kuris įkūnija elektromobilių įkrovimo ateitį. Sukurtas pagal griežtus Europos kokybės standartus ir sukurtas įmonės, pasiekusios puikių rezultatų, V2C Trydan garantuoja patikimumą ir našumą. Įvairios konfigūracijos, patogi kaina ir galimybė įkrauti nuo saulės energijos pertekliaus, „V2C Trydan“ nustato naują kainos ir kokybės santykio standartą EV įkrovimo infrastruktūros rinkoje. Jei ieškote geriausio savo elektromobilio įkrovimo sprendimo, šis EV kroviklis nusipelno vietos jūsų sąrašo viršuje. Pasinaudokite dinaminio balansavimo funkcionalumu ar saulės energijos sinergijos galia ir eikite švaresnės, ekologiškesnės ateities link su V2C Trydan. Todėl galime teigti kad V2C Trydan ko gero yra geriausias elektromobilio įkroviklis labiausia tinkamas krovimui namuose.